E-booki w MiGBP w Pińczowie

Szanowni Czytelnicy,

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z e-booków w serwisie internetowym Legimi. Przyjdź do naszej Biblioteki, zapytaj bibliotekarza o kod dostępu do Legimi i czytaj!

Od 14 grudnia 2021 r. czeka na Was pula kodów dostępu do Legimi! Kody możecie odebrać poprzez e-mail: migbp@pinczow.naszabiblioteka.com

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona! Jeżeli w ciągu 3 dni roboczych od wysłania do nas e-maila nie otrzymasz kodu, oznacza to, że pula kodów na dany miesiąc została wyczerpana.

Nowe rozdania kodów zawsze od 14 dnia miesiąca.

REGULAMIN korzystania z serwisu internetowego Legimi w ramach pakietu zakupionego przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Pińczowie

1. Aby uzyskać dostęp do zasobu publikacji elektronicznych Legimi należy być czytelnikiem zarejestrowanym w MiGBP w Pińczowie.

2. Bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane są za pośrednictwem poczty elektronicznej: migbp@pinczow.naszabiblioteka.com

3. Mail z prośbą o kod prosimy przysyłać po ukazaniu się informacji na naszych mediach społecznościowych/stronie internetowej o dostępnej nowej puli kodów. Nowe kody pojawiają się 14 dnia miesiąca. Nie ma możliwości rezerwacji kodu.

4. Pula kodów na każde kolejne 30 dni od 14 grudnia 2023 r. wynosi 11.

5. Każdy posiadacz karty bibliotecznej może otrzymać tylko 1 kod dostępu w trakcie trwania jego ważności.

6. W przypadku, gdy czytelnik zwrócił się po kod, otrzymał go, ale nie aktywował w okresie jego ważności, kod pozostaje niewykorzystany i bezpowrotnie przepada. Czytelnik ten nie otrzymuje kodu w następnym miesiącu.

7. Aby aktywować kod należy wejść na stronę http://www.legimi.pl/swietokrzyskie i założyć bezpłatne konto (ewentualnie, jeśli masz już konto, zalogować się). Do czytania e-booków potrzebne jest pobranie darmowej aplikacji Legimi, dostępnej na iOS, Android oraz Windows (lista dostępna na stronie http://www.legimi.pl)

8. Kod ważny jest przez 30 dni od dnia jego aktywacji.

9. Kod należy aktywować w terminie określonym podczas jego odbioru przez bibliotekarza.

10. Aplikacja Legimi dostępna jest jednocześnie na 2 (dwóch) urządzeniach – do wyboru: smartfon, tablet, czytnik (poza Kindle) oraz komputer.

11. E-booki można czytać również offline przez 7 dni po ich pobraniu. Po tym czasie konieczne jest ponowne połączenie się z Internetem.

12. Można wypożyczyć dowolną liczbę e-booków na swoją półkę.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.